egitim-teknolojileri-zirvesi1Eğitim Teknolojileri Zirvesi 2015, 14 Mart tarihinde İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi‘nde gerçekleştiriliyor. Eğitimcileri, eğitim teknolojisi uzmanlarını ve diğer paydaşlar olan iş dünyasını ve medyayı bir araya getirecek olan zirvede eğitim ve teknoloji başlıklarının kesişiminde bulunan hemen tüm önemli başlıklarda konuşmacılar ve sunumlar yer alıyor. Zirvenin gerekçesi web sitesinde şu ifadelerle tanıtılıyor.

Amerika Birleşik Devletleri Çalışma Bakanlığı’nın raporuna göre, bugün eğitim göre çocukların %65’i, henüz var olmayan mesleklerde çalışacaklar. En fazla değişen ve gelişen sektörlerden biri de ‘Eğitim Bilimi’ olacak. Bu değişim sürecini yakından takip edenler, geleceğin nasıl şekilleneceğini araştıranlar başarıyı yakalayacaklardır.

Eğitim Teknolojileri Zirvesi; bu dönüşümün farkındalığı ile eğitim ve ilgili sektörlerde kullanılan araçların ve metotların gelecekte eğitimi nasıl dönüştüreceğini tartışmak üzere gerçekleştirilen bir etkinliktir.

Etkinlik programının en dikkat çekici bölümlerinden biri Graham Bell’in hologramıyla katılacağı gösterim. 78 konuşmacının 15 farklı mekanda eş zamanlı sunumlarıyla yürüyecek olan zirve gündeme getirdiği konuların çeşitliliği ile öne çıkıyor.

Yıldız Teknik Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi tarafından desteklen zirvenin bu yıl ikincisi düzenleniyor.

Projeleriniz için beklemeyin

0216 348 16 85 Hemen iletişime geçin