EPUB3 Formatında Uzmanız

 

EPUB3 e-kitap formatı Biblioteknik’in uzmanlık alanlarındandır. EPUB3 formatında e-kitap hazırlama ve mevcut kitapların EPUB3 formatına dönüşüm işlemlerinde deneyimli olan ekibimiz aynı zamanda TÜBİTAK 5000 Akademik e-kitap projelerinde de akademisyenlerimizle birlikte üretim yapmaktadır.

EPUB3 formatı, TÜBİTAK 5000 Dijital İçerikli Açık Ders Kaynaklarını Destekleme Programı e-Kitap Çağrısı projelerinde ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen FATİH Projesi’nde tercih edilmesi nedeniyle dikkatleri daha fazla çekmiştir.

Biblioteknik, EPUB3 formatının sağladığı gelişkin multimedya ve etkileşimli uygulama olanaklarını, uygulamada deneyimli ekibiyle ve Biblioteknik Studio’nun olanaklarıyla zenginleştiriyor.

EPUB formatı uluslararası alanda kullanılan, açık, yaygın ve uluslararası yayıncılık topluluğu tarafından desteklenen bir formattır.

EPUB3 bu formatın multimedya ve etkileşimli uygulamalara olanak sağlamasıyla da dikkat çeken en güncel ve dolayısıyla gelişkin sürümüdür.

Ürettiğimiz tüm EPUB3 e-kitaplar IDPF (International Digital Publishing Forum) tarafından geliştirilen EPUB standardını destekleyen tüm okuyucularda ve tüm cihazlarda okunabiliyor.

Biblioteknik kitaplarınızı uluslararası standartlara uygun olarak EPUB3 formatına dönüştürüyor. Kitaplarınız herhangi bir dijital formatdan (Indesign, Quark, Word, PDF vb.) EPUB3’e dönüştürülebiliyor.

EPUB3 Özellikleri ve Yetkinlikleri Sunumu

 

 

Projeleriniz için beklemeyin

0216 348 16 85 Hemen iletişime geçin