Hızlı ve güçlü dijitalleştirme çözümü: Pubcoder

Pubcoder interaktif çocuk kitaplarını ve akademik kitaplarını kendi bünyelerinde hazırlamak isteyen yayıncılarımız için dünyanın en gelişkin EPUB3 e-kitap hazırlama aracı. iBooks tarafından da yayıncılara tavsiye edilen Pubcoder’ı yayıncılık sürecinize entegre edip, inDesign’daki projelerinizi doğrudan aktarıp kolaylıkla interaktif öğeler ekleyebilirsiniz.

Projelerinizi doğrudan Pubcoder ile baştan tasarlayabilirsiniz. Pubcoder ile tek bir dosyada çalışıp, projelerinizin çıkışını EPUB3 e-kitap, iOS uygulama, Android uygulama hatta web sayfası olarak alabilirsiniz. Biblioteknik, Pubcoder’ın Türkiye’de tek yetkili eğitimcisi ve lisans sağlayıcısı olarak hizmet vermektedir.

2013 yılında ilk sürümü yayınlanan PubCoder 2016’da kazandığı yeni özellikleriyle artık eksiksiz bir dijital yayıncılık aracı olarak tüm gereksinimlere yanıt verebilir hale geldi.

Önceki sürümlerinde interaktif dijital deneyimi zenginleştirme araçları, animasyon, seslendirme, vb.) ve çıkış formatı zenginliği (EPUB3, iOS ve Android uygulama, Kindle KF8, HTML5) ile öne çıkan PubCoder şimdi bu özelliklerine InDesign projelerinin bire bir aktarılıp zenginleştirilmesi fonksiyonunu da ekledi. PubCoder bu sayede yayıncılık endüstrisinin iş akışlarına kusursuz bir şekilde eklemlenmeyi ve basılı yayıncılıkla dijital yayıncılığı entegre etmeyi başarıyor.

Lisanslama modelini de yenileyen Pubcoder, ondan ne istiyorsanız onu veriyor, ne kullanıyorsanız onu ücretlendiriyor.

Demo, lisanslama ve eğitim ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

 

pubcoder çalışma ekranı

Pubcoder çalışma ekranı ve bir örnek proje.

Projeleriniz için beklemeyin

0216 348 16 85 Hemen iletişime geçin