TÜBİTAK 5000 Akademik e-kitap ve e-ders projelerinde anahtar teslimi çözümler

TÜBİTAK 5000 Akademik e-kitap son proje çağrısında desteklenmesine karar verilen 7 projeden 3’ü başvuru hazırlıklarını Biblioteknik ile yaptı ve projelerini Biblioteknik’le gerçekleştiriyor.

Başvuru aşamasından itibaren yanınızdayız

Projenizin fikir aşamasından, başvuru dosyanızın teslimine kadar deneyimlerimizi akademisyenlerimizle paylaşıyoruz.

  • Yüz yüze masabaşı çalışma
  • İnteraktif öğelerin tanımlanması
  • Doğru ve şartnameye uygun bütçeleme
  • Proforma fatura sağlama

(Biblioteknik bu hizmetlerinden dolayı asla herhangi bir ücret talep etmemektedir.)

 

TÜBİTAK 5000 projenizi anahtar teslimi gerçekleştiriyoruz

Biblioteknik, geniş olanakları ve deneyimi ile projenizin tüm başlıklarını emanet edebileceğiniz proje ortağınız olarak hizmet veriyor. Projenizi son hakem onayına kadar sizinle birlikte proje ortaklığı anlayışıyla gerçekleştiriyoruz.

Biblioteknik Studio: Video çekim ve kurgu, 3D ve 2D animasyon, 3D modelleme, ses kaydı, seslendirme, multimedya ve interaktif öğrenme nesneleri üretimi, özel efektler ve compositing olanaklarını bir araya getiriyor. Biblioteknik Studio sayesinde projenizi tüm boyutlarıyla bize emanet edebilirsiniz. (Biblioteknik Studio hakkında daha fazla bilgi için tıklayın)

Editoryal Hizmetler: Eserinizin yayına hazırlanmasında editoryal düzenleme ve son okuma hizmetlerini deneyimli editörlerimizle veriyoruz.

EPUB3 Üretimi: Öğrenme nesneleri üretilen ve yayıncılık standartlarına uygun olarak hazırlanan eseriniz son olarak EPUB3 formatında e-kitap olarak bir araya getirilir. Deneyimli ekibimiz eserinizin uluslararası standartlara uygun olarak oluşturulmasını sağlar.

Kalite Kontrol: Üretilen e-kitap teslim öncesi TÜBİTAK 5000 Akademik E-Kitap Projesi şartnamesine uygunluk ve uluslar arası standartlara uyumluluk testlerinden geçirilir. Bu testlerin sonuçları rapor olarak sunulur.

Proje ortaklığı: Temel hedefimiz akademik üretiminiz dışında kalan tüm yükleri üzerinizden almak ve sorunsuz bir proje dönemi geçirmenizi sağlamaktır.

 

E-Kitap ve E-Ders projelerinde deneyimli ekip

Biblioteknik, EPUB3 formatında interaktif e-kitaplar ve TÜBİTAK 5000 projeleri konusunda ülkemizin en deneyimli ekibine sahiptir. TÜBİTAK 5000 projelerinde 1. Çağrı’dan itibaren proje hazırlığı ve gerçekleştirilmesi aşamalarında akademisyenlerimizle birlikte çok sayıda projede çalışmış olan ekibimiz projelerinizi başarıyla gerçekleştirmek için hazırdır.

 

Deneyimlerimizi paylaşıyoruz

(VİDEO) TÜBİTAK 5000 – Başvuracaklara Tavsiyeler 11 videodan oluşan bu set ile kurucumuz Mustafa Temiztaş’ın anlatımıyla en sık sorulan sorulara yanıt vermeye ve çok karşılaşılan hatalara karşı uyarıcı olmaya çalıştık. 

(SSS) TÜBİTAK 5000 Sık Sorulan Sorular ve Tavsiyeler  İçeriği sürekli güncellenen bu sayfamızda en çok karşılaşılan sorulara kısa fakat deneyimlerimizden süzülmüş yanıtlar vermeye çalışıyoruz. 

(SUNUM) TÜBİTAK 5000 – Başvuru Sırasında Nelere Dikkat Edilmeli? Bu sunumun amacı TÜBİTAK 5000 Proje şartnamesi, yönetmelikler ve başvuru formlarında bulunan bilgilerle, deneyimlerimizi özetleyerek proje hazırlığına katkıda bulunmaktır.

(SUNUM) TÜBİTAK 5000 – Desteklenen Projeler İçin Kılavuz Projelerinin desteklenmesine karar verilen akademisyenlerimizin izleyecekleri yol haritası ve projelerini yürütürken dikkat etmeleri gereken konular hakkında hazırladığımız sunumdur.

(SUNUM) EPUB3 e-Kitap Formatı Nedir? Özellikleri ve Yetkinlikleri Nelerdir? TÜBİTAK 5000 projelerinin gerçekleştirileceği EPUB3 e-kitap formatı hakkındaki sunumumuz, proje hazırlığındaki akademisyenlerimize formatın olanakları hakkında genel bir fikir vermeyi hedeflemektedir.

Projeleriniz için beklemeyin

0216 348 16 85 Hemen iletişime geçin